Botter Bedrijven Wedstrijd
Botters in Elburg

Uitslagen

Resultaat 20de Elburger Botterbedrijvenwedstrijd 11-09-2015

plaats finish tijd status bedrijf Starttijd: 13:45 schip

 

1 14:11:50 Unica Installatietechniek B.V. -1- HZ 1

2 14:14:28 Eco 2 Clean B.V. VD 153

3 14:16:27 Grondverzet van Werven B.V. BU 12

4 14:17:48 Recreatieoord Veluwe Strandbad EB 43 Aak

5 14:21:24 Zilvold B.V. BU 16

6 14:22:20 Visscher Assurantien BU 20

7 14:26:54 Dutch Coating Consultants B.V. BU 101

8 14:29:08 Kraanverhuur Pater B.V. HK 10

9 14:34:00 Tandheelkundig Centrum Elburg BU 59

10 14:34:29 Rabobank Noord Veluwe EB 65

11 14:34:45 Wive Techniek B.V. BU 2

12 14:34:56 Grouttech B.V. RD 28

13 14:35:23 Service Apotheek Greidanus EB 17

14 14:35:26 VAPA ST 16

15 14:35:36 DJM Foodprocessing -2- EB 25

16 14:35:53 Schildersbedrijf Blaauw-Perioverf EB 18 Botter

17 14:35:57 Koopmans Bestratingen HZ 92

18 14:36:41 Bert Smit Installatie Techniek AM 1

19 14:37:51 Humarbo Machinery B.V. HN 3

20 14:37:54 Haarmode Klazien EB 46

21 14:38:04 Regel Partners B.V. GT 13

22 14:39:10 Olyslager Organisation B.V. -1- EB 68

23 14:39:12 Unica Installatietechniek B.V. -2- HZ 45

24 14:40:01 Bouwbedrijf Salverda B.V. BU 5

25 14:40:49 Hulst Flier Installateurs Elburg B.V. BU 8

26 14:40:59 Solvica B.V. VN 66

27 14:41:39 Autobedrijf Eisner HK 89

28 14:41:53 BAM Bouw en Techniek HK 22

29 14:42:15 Veldkamp Klusbedrijf EB 52

30 14:42:34 Companjen Constructies B.V. KP 41

31 14:44:33 Salverda Bouw en Onderhoud KP 118

32 14:44:36 De Deerns EB 39

33 14:46:31 Stein Advocaten Zwolle HK 172

34 14:46:53 Turner Raw Materials Intermidiate B.V. KP 32

35 14:47:59 Remako Paper&Board B.V. WR 48

36 14:49:28 Pruis Schilderwerken B.V. UK 12

37 14:49:44 Jachtcenter Elburg B.V. EB 43 Botter

38 14:51:10 College B&W Elburg EB 1

39 14:51:55 Gemeenteraad Elburg EB 29

40 14:58:30 Biohorma B.V. BU 210

41 15:05:10 DJM Foodprocessing -1- EB 24

42 15:06:59 Donkergroen BU 61

43 15:07:15 SkyWorks -2- WR 173

44 15:07:37 Prins Bouw B.V. VN 4

45 15:16:10 SkyWorks -1- HD 2

46 15:16:50 Schuld Vastgoedconsultancy ZS 13

47 15:20:35 Gospel Recordings Nederland (Ecovata) EB 18 Pluut

48 15:31:25 Olyslager Organisation B.V. -2- Hk 3

page1image142112 page1image158328 page1image174544

Resultaat 19de Elburger botter bedrijven wedstrijd 12-09-2014
plaats  bedrijf  schip
1         Acedos  BU 12
2         Grondverzet van Werven BV  VD 153
3         Bert Smit Installatie Techniek  AM 1
4         Stein Advocaten Zwolle  EB 61
5         Schildersbedrijf Blaauw-Perioverf  EB 18 botter
6         Bangma Verpakking  BU 20
7         Felspartners BV  EB 68
8         Machine Fabriek Elburg HZ 92
9         Autobedrijf Eisner HK 89
10       Regel Partners BV GT 13
11       Recreatieoord Veluwe Strandbad EB 43 aak
12       Kraanverhuur Pater BV HK 10
13       Tandartsenpraktijk van Dijck BV BU 59
14       Unica Installatietechniek BV -1- HZ 1
15       Remako Paper&Board BV WR 48
16       ABN AMRO BU 101
17       Bouwbedrijf Salverda BV BU 5
18       De Deerns EB 39
19       Hulst Flier Installateurs Elburg BV BU 8
20       Unica Installatietechniek BV -2- HZ 45
21       Gospel Recordings Nederland EB 18 pluut
22       Rabobank Noord Veluwe EB 65
23       Gemeenteraad Elburg EB 1
24       Companjen Constructies BV KP 41
25       Pruis Schilderwerken BV UK 12
26       Metal and Plastic Supplies Hut BV KP 32
27       Hoffman Gereedschapskeuringen ST 16
28       Turner Raw Materials Intermidiate BV HK 98
29       Eco 2 Clean BV HK 172
30       Grouttech BV RD 28
31       Wive Techniek BV BU 2
32       Pleiter Makelaars EB 17
33       Ifective ICT Service EB 24
34       Eurosafe Solutions VN 66
35       Vishandel en Palingrokerij A.v.Triest EB 52
36       DJM Foodprocessing -2- EB 25
37       dnf College B&W Elburg EB 46
38       dnf Biohorma BV BU 210
39       dnf Prins Bouw BV VN 4
40       dnf Zilvold BV HK 22
41       dnf DJM Foodprocessing -1- BU 61
42       dsq Jachtcenter Elburg BV EB 29

Botter boeken

DEELNEMENDE BEDRIJVEN:

Locaties:

Klik op de locaties voor meer informatie